Замовивши дворівневі натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - краса і елегантність багаторівневих натяжних стель привертає все більшу кількість шанувальників такого виду обробки кімнати. Дана багатоступенева конструкція дозволяє повністю перетворити інтер’єр приміщення, завдяки поєднанню великого асортименту форм, кольорів і фактур.

 

 

     Функціональні переваги 2-рівневих натяжних стель

  • Ефектність. За допомогою такої багаторівневої конструкції можна створити абсолютно унікальний дизайнерський образ вашої квартири, а натяжні стелі з підсвічуванням додадуть кожної з кімнат ще більше привабливості.
  • Простота установки. Монтаж конструкції проводиться швидко, якісно і чисто. Її установка займає значно менше часу, ніж гіпсокартонний аналог, залишаючи при цьому мінімальну кількість пилу і бруду.
  • Легкість догляду. Підтримка чистоти такого виробу не зажадає від вас зайвих трудовитрат. М’якої вологої ганчірки буде цілком достатньо для збереження бездоганного зовнішнього вигляду вашого стелі.

    Створені відповідно до індивідуального проектування, багаторівневі натяжні стелі допомагають приховати всі вади і недоліки стельової поверхні: різні нерівності і дефекти, міжповерхові перекриття та балки, труби і повітроводи, а також електропроводи. Таке дизайнерське рішення дозволяє скоротити трудові і фінансові витрати на зміну і перенесення систем комунікацій, роблячи стельову поверхню бездоганною.

     Ще однією особливістю таких конструкцій є можливість розділення приміщення на зони завдяки вмілому комбінуванню різних кольорів і фактур. Крім того, акцент на функціональне призначення тієї або іншої кімнати дозволяє створювати гармонійний дизайнерський образ вашого житла. Так, натяжні стелі у вітальні або на кухні можуть бути більш яскравих і насичених кольорів і відтінків, в той час як натяжні стелі в спальні або для залу повинні бути виконані в більш м’якій і спокійній колірній гамі.

Замовити безкоштовний замір!