Замовивши комбіновані натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - оригінальність вашої оселі і зовсім не схожа на інші. Справжньою родзинкою інтер’єру можуть стати комбіновані натяжні стелі.

 

 

Переваги поєднання різних видів стель

  • Завдяки спайці натяжних полотен забезпечуються слідуючі пеерваги конструкції:
  • В межах однієї поверхні можуть поєднуватися найрізноманітніші кольори.
  • Ви можете за допомогою натяжної стелі продемонструвати основну кольорову концепцію інтер’єру чи створити найголовніший яскравий акцент в приміщенні.
  • Процес спайки натяжних полотен, ніяк не зменшує загальний термін служби конструкції – такі стелі прослужать Вам більше 15 років.

     Ефективна криволінійна спайка натяжних стель, попереджає втрату вільного та корисного простору в приміщенні і може бути реалізована в будь-якому інтер’єрному стилі – від сучасного до класичного. При створенні комбінованих натяжних полотен, рідко обмежуються стандартними бордюрами по периметру – найчастіше створюють унікальні та динамічні форми, нехай і з плавними лінійними переходами. Це можуть бути хвилі, еліпси, будь-які траекторії з потрібною кривою чи навіть з більш жорсткими фігурами, наприклад трикутниками.

Замовити безкоштовний замір!