Замовивши матові натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - популярний варіант оформлення маленької або великої кімнати. Ці конструкції підходять для будь-яких, зокрема, нестандартних приміщень, перетворюють їх на витвір мистецтва. Щільне полотно надійно приховує комунікації і дефекти стелі, а в разі затоплення - утримує воду, не дає їй проливатися назовні.

 

 

  • Водонепроникність. Якщо приміщення затоплять, воно залишиться сухим. Міцне і надійне полотно не пропустить воду, захистить кімнату від потопу. Потужна конструкція витримає до 100 літрів води на 1 кв.м.
  • Мінімальний час установки. Кваліфікований майстер встановить стелю за кілька годин, при цьому термін служби конструкції складе десятки років. Якщо ви захочете поміняти її колір, то все, що буде потрібно - замовити нове полотно, яке встановлять на старе кріплення.
  • Широкий вибір фактур і кольорів. Вибирайте стелю, орієнтуючись на свій інтер'єр. За вашим бажанням конструкція може бути однотонною або кольоровою, з фотодруком або без. Зробити її ще більш оригінальною і цікавою зможуть світильники.
  • Екологічна безпека. Матеріали сучасних стель повністю безпечні для людини. Вони не виділяють шкідливих речовин і запахів.
  • Легкий догляд. Легко чистяться за допомогою паперових серветок і засобу для миття вікон.

     Ще одна перевага - універсальність. Матові стелі відмінно підходять для будь-яких інтер'єрів і кімнат: спалень, прихожих, віталень і інших кімнат. Для кожної з них менеджер розрахує ціну і назве вартість роботи. Вона буде залежати від розмірів стелі, конфігурації приміщення, наявності додаткових монтажних завдань (світильники, люстра, стелевий карниз, обхід комунікацій і таке інше).

Замовити безкоштовний замір!