Замовивши напівпрозорі натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - відкриває можливості для креативного дизайну підсвітки та світлового наповнення приміщення. При правильному розташуванні джерел світла така стеля створює вгорі ефект вільного простору, скляного даху або вікна, пропускаючи промені світла крізь плівку.

 

 

     Напівпрозорі полотна стелі виготовляються з різним ступенем прозорості та тільки в білому кольорі. Особливістю напівпрозорої стелі є обов'язкова установка підсвічування за полотном - адже тільки так проявляються його унікальні декоративні властивості. З метою досягнення необхідного світлового ефекту полотно встановлюють нижче лінії звичайної стелі на 30-40 см.

     Для квартир з низькими стелями це, безумовно, недолік. Однак красу напівпрозорої стелі не порівняти ні з чим, у цьому можна переконатися в нашій фотогалереї. Як і всі інші ПВХ-полотна, напівпрозорі так само поєднують всі переваги експлуатаційних характеристик цього оздоблювального матеріалу. Вони не потребують жодного специфічного догляду. А їхня ціна, вища у порівнянні із іншими типами текстур, виправдовується незвичайною красою і оригінальністю

     Матеріал і його декоративні якості

     Напівпрозорі стелі виготовляються з ПВХ-плівки, дещо тоншої, ніж у інших типів текстур. Полівінілхлорид має цілу низку переваг та унікальних якостей. Він не горючий, водонепроникний і міцний, що дозволяє витримувати тиск води близько 100 л на 1 м2. Для нього характерні антистатичні властивості, пилонепроникність і стійкість до забруднення. Як наслідок, догляд за ПВХ-полотном надзвичайно простий. Достатньо раз на рік протирати їх сухою м'якою білою фланеллю або паперовими серветками із засобом для скла.

     Змонтована на певній відстані від основної стелі, натяжна забезпечує непогану звукоізоляцію завдяки прошарку повітря між ними. Проте вона досить вразлива до механічних пошкоджень та низьких температур - це потрібно враховувати, вмебльовуючи кімнату чи приймаючи рішення встановити натяжну стелю в гаражі чи на лоджії. Якщо ж вам не вдалося уникнути проколу чи порізу, в деяких випадках ПВХ-полотно вдається врятувати - перш за все потрібно зафіксувати місця розриву скотчем, аби дірка не збільшувалася, і негайно звернутися до спеціалістів ArtVision для фахової консультації та усунення недоліку.

     Стельова плівка не містить токсичних речовин, не викликає алергію і не порушує мікроклімату приміщення. Безпечні екологічні властивості сучасних ПВХ-плівок підтверджуються сертифікатами і гігієнічними висновками.

Замовити безкоштовний замір!