Замовивши натяжні стелі Double Vision в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - оригінальність в будь-якому інтер’єрі: як в житлову кімнату (наприклад, в затишну спальню або вітальню), так і в конференц-зал, зал ресторану, фойє готелю або бізнес-центру. Все залежить від особливостей дизайну стелі.

 

 

     Існують дві основні модифікації стель Double vision з прихованим світлодіодним підсвічуванням:

  • Однотонні до включення світлодіодів, і з малюнком — при включеному підсвічуванні. Тобто, в світлий час доби це стандартна, універсальна стеля, як правило, біла. Але варто натиснути на вимикач — світлодіоди проявлять прихований раніше малюнок, нанесений методом одностороннього фотодруку на зворотну сторону натяжної стелі.
  • Ті, що мають два малюнки: перший видимий без підсвічування, і другий — з’являється при включенні світлодіодів. Для цього ефекту принт методом фотодруку наносять на обидві сторони стельового покриття. «Нічний» малюнок може будь-яким чином доповнювати «денний» (скажімо, якщо зображено небо – на ньому можуть з’явитися зірки і засвітитися місяць, якщо місто – в будинках можуть запалитися вікна, і т.д.), або ж повністю його перекривати ( наприклад, світлодіоди можуть підсвічувати круговий орнамент).

   Сюжети зображень теж можуть бути різноманітними: натяжні стелі дабл віжн випускають з фантазійними і реалістичними пейзажами, з імітацією неба, з репродукціями стельових фресок знаменитих художників, з абстрактними паттернами …

     Натяжна стеля Double Vision монтується, по суті, так само, як і звичайний натяжна стеля. Відмінність лише в закріпленні світлодіодів, завдяки яким можливий приголомшливий ефект подвійного підсвіченого малюнка.

Замовити безкоштовний замір!