Замовивши натяжні стелі металік в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - відмінність високою відбивною здатністю завдяки особливій поверхні з інтенсивним металевим блиском, проте дзеркального відображення не дають.

 

 

     Особливості натяжної стелі металік та її переваги

     Кольорова гамма знаходиться в межах природних забарвлень металів - срібло, золото, мідь, воронована сталь. Використання стель даного типу характерне для мінімалізму або стилю hi-tech. Таке стельове оздоблення ідеально підійде для модних клубів, салонів, ювелірних магазинів і т.п. Стелі металік можуть бути зроблені тільки з полівінілхлоридної плівки і володіють усіма експлуатаційними якостями ПВХ-стель.

     Догляд за ними нічим не відрізняється від догляду за іншими натяжними стелями і полягає у періодичному протиранні м'якою сухою фланеллю або очищенні за допомогою засобу для миття вікон і паперових серветок. Фактура металік - це натяжна стеля класу "люкс", тому коштує вона дорожче, аніж звичайний мат чи глянець. Вартість виправдовується його незвичайними і вишуканими візуальними характеристиками.

Замовити безкоштовний замір!