Замовивши натяжні стелі з фотодруком в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - індивідуалізація приміщення, роблять його красивим і оригінальним. Використовувати їх можна в житлових кімнатах, в офісах і будь-яких інших приміщеннях. Головне - вибрати зображення, що гармоніює зі стилем кімнати і підходить під її інтер'єр.

 

 

     Фотодрук на натяжних стелях

     Фотодрук на натяжній стелі - одна з сучасних технологій. Монтаж такого полотна нічим не відрізняється від встановлення звичайної конструкції із ПВХ-плівкою будь-якої текстури. Головна відмінність - його візуальна оригінальність. Прикрашені заздалегідь обраним малюнком, стелі стають вишуканим декором приміщення. Встановити їх можна в дитячій, спальні, вітальні, передпокої і будь-який інший кімнаті. Вони безпечні, не токсичні, не мають неприємного запаху і не виділяють шкідливих речовин. В якості основи може бути вибрана глянцева, матова, сатинова чи напівпрозора плівка будь-якого кольору з асортименту. Фарбники, які використовуються для друку зображення, не токсичні, безпечні, стійкі до ультрафіолету і не зникають з плином часу.

     Натяжна стеля з фотодруком - це дуже зручно. Ті, хто вибрав його для оформлення кімнати, зуміли оцінити всі його переваги, зокрема:

  • привабливий вигляд;
  • зносостійкість;
  • більше 25 років служби;
  • мінімальний догляд;
  • приховування комунікацій і дефектів;
  • швидкий і нескладний монтаж.

    Ще один плюс конструкції - утримання вологи. У разі затоплення вода стримується полотном стелі і не виливається назовні. У разі потопу майстри ArtVision зможуть акуратно спустити її, висушити від вологи, після чого полотно повернеться до первісного вигляду.

     Багато хто вважає, що це досить дороге задоволення, хоча насправді все не так. Якщо враховувати, що ви отримуєте ідеально рівне покриття з яскравим, вираженим, ексклюзивним дизайном, практичне, довговічне, просте у догляді, готове прослужити без заміни десятки років, його вартість здасться більш ніж помірною.

Замовити безкоштовний замір!