Замовивши натяжні стелі з підсвіткою в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - вишукане комплексне оздоблення приміщення, при якому ефектну візуалізацію ви отримуєте не лише від форми, кольорів та якостей матеріалу, а ще й від правильно розміщених оригінальних джерел освітлення. Існує надзвичайно багато інтер'єрних рішень, які дозволяють скомпонувати натяжну стелю із підсвіткою.

 

 

     Ось деякі з них:

  • Люстра: класичний варіант. Для встановлення люстри її необхідно мати на момент монтажу, а ще краще - на момент замірів. Справа в тім, що кожна люстра має певний діаметр маскувальної чашки та принцип кріплення, під який потрібно підібрати або виготовити стійку. При монтажі вона залишається схована за полотном стелі, а на неї кріпиться люстра. Вартість встановлення - від 80 грн.
  • Точкові світильники: невеликі і не надто помітні джерела світла здатні створювати гарні ефекти та давати досить освітлення для невеличкої кімнати. Перед встановленням стелі під кожну з "точок" необхідно розвести дроти і закріпити стійки. Принцип той же: стійки ховаються за ПВХ-полотном, на них потім монтуються світильники, які бажано мати на момент встановлення, але краще - до замірів. Вартість монтажу - від 80 грн.
  • Загальне підсвічування стелі із напівпрозорої ПВХ-плівки. Джерело освітлення - LED-стрічка, яка прихована за стелею - перетворює стелю на суцільну сяючу площину. Особливо гарно виглядає така стеля світлих відтінків із фотодруком. Це досить коштовний варіант, прораховується індивідуально.
  • Підсвітка по периметру. Існує декілька способів встановлення джерела світла для реалізації цього варіанту дизайну. LED-стрічка монтується на гіпсокартонній "поличці", створюючи ефект "летючої стелі", або ж приклеюється на короб по периметру натягнутого полотна. Застосовуючи таку підсвітку, ви отримуєте м'яке світло, яке робить вашу кімнату особливою. Також доступні варіанти динамічної та кольорової підсвітки - вогники миготять та сяють різними барвами.

Джерела освітлення

    Натяжні стелі з підсвічуванням мають складний пристрій. Джерела освітлення - світлодіодні стрічки або світильники. Майстри монтують їх всередину конструкції, створюючи незвичайний інтер'єр. У ньому правильно підкреслені всі акценти і деталі.

     Компанія «ArtVision» гарантує вам якісне виконання будь-яких задумів. Натяжна стеля з підсвічуванням буде виконаний відповідно до встановлених вимог. Наші майстри встановлять його за обіцяний період часу і дадуть рекомендації по догляду за конструкцією. Вони розкажуть, що вбудовані в нього світлодіоди відрізняються високою яскравістю і не нагріваються; вони екологічно безпечні, споживають мало електроенергії.

    Термін служби одного світильника становить від 50 до 100 тисяч годин, а його ціна залежить від виробника. Ми допоможемо вам правильно його вибрати.

Замовити безкоштовний замір!