Замовивши перфоровані натяжні стелі в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, це завжди - один з найбільш яскравих та оригінальних варіантів світлового наповнення приміщення. Фахівці компанії можуть і готові реалізувати найрізноманітніші, досить складні форми перфорованого стелі. Виробники, з якими співпрацює компанія, пропонують клієнтам дуже цікаві та різноманітні варіанти перфоровані натяжних стель.

 

 

     Перфорація або отвори бувають різні, тому і перфоровані натяжні стелі виготовляються самими різними в залежності від розміру цих отворів. А це в свою чергу дає можливість дизайнерам проводити оригінальні експерименти в приміщенні зі світловим наповненням.

     Виражену динаміку створює розсіяне світло, проникаючи через отвори в стелі, при цьому освітлювальні прилади можна використовувати як в стандартному вигляді, так і у вбудованому вигляді. Особливо розкішним та оригінальним буде освітлення при вбудованому вигляді, при використанні видимої перфорації. Залежить гра світла від розміру отворів, адже пробитися світла через маленькі дірочки стельового покриття буде важко, тому освітлення буде блідо. І навпаки, коли отвори будуть великими, то якість самого стельового покриття знизиться, він швидше зношується. Тут потрібна золота середина, фахівці компанії рекомендують самий оптимальний варіант, тобто перфорацію середнього розміру. Саме середній розмір отворів дає можливість отримати напівпрозорий світло в приміщенні. Світло проникаючи від вбудованих світильників через отвори під різними кутами заломлюється, і приміщення наповниться самими різноманітними світловими ефектами.

Замовити безкоштовний замір!