Замовивши декоративну штукатурку в Луцьку, та Волинській області в творчій майстерні artvision.in.ua, Ви отримуєте різноманітність фактур, кольорів і натуральні компоненти у складі зробили його одним із найпопулярніших лицювальних матеріалів.

 

 

Різноманітність фактур, кольорів і натуральні компоненти у складі зробили його одним із найпопулярніших лицювальних матеріалів.

Існує безліч видів цього декору, через подібність за візуальними якостями із природним каменем його ще називають «рідкий мармур». Особливо вишуканим вважають венеціанські штукатурки, котрим вдається відтворити глибину шляхетного каменю, його текстуру і кольорову багатоманітність.

 Переваги декоративної штукатурки:

  • Екологічно чиста і нетоксична. Декоративна штукатурка виготовляється з натуральних матеріалів на водній основі.
  • Бере участь у формуванні мікроклімату приміщення. В кімнаті, де для оздоблення використана технологія декоративні штукатурки, підтримується помірна вологість без надлишку і пересихання.
  • Довговічна та зносостійка. Якщо технологія нанесення декоративної штукатурки дотримана, стіни в інтер'єрі та при зовнішньому оформленні не потребують оновлення протягом багатьох років. Добре очищаються під час сухого і вологого прибирання, для деяких видів можна використовувати лужні неабразивні миючі засоби.
  • Оригінальна. Навіть якщо ваші знайомі використовували в інтер'єрі декоративну штукатурку того ж типу, що й ви (наприклад, венеціанську), то ваше оздоблення все одно буде відрізнятися — відтінком, фактурою, малюнком, способом нанесення і фінішної обробки.

Замовити безкоштовний замір!